هر روز دستمال گردگیری اش را برمی داشت و مراقب بود تا ذره ای خاک بر وسایل خانه ننشیند. اما حالا تمام جهیزیه عروس خانم زیر خروارها خاک مانده.

با اینکه آوار زلزله، تومار زندگی اش را در هم پیچیده بود، اما هنوز می شد از لابلای دیوارهای فروریخته، ظرافتی را که در چینش وسایلش به خرج داده بود حس کرد. می گفت هنوز دو ماه هم نشده که سر خانه و زندگی مان آمده بودیم؛ با یک دنیا امید و آرزو. می گفت و گریه می کرد. کمی آن سوتر هم داماد جوان با حسرت آشیانه در هم فرورفته اش را می نگریست.

 

نمی توانم و نمی توانی که حال و روز گرد و غبار گرفته نوعروس و دامادهای زلزله زده را دریابی. اما نمی توانم و نمی توانی که آرام بنشینی.

حداقل اقلام مورد نیاز یک جهیزیه ساده برای آنکه این نوعروس و دامادها زندگی شان را یک بار دیگر شروع کنند، یک یخچال و گاز و ماشین لباسشویی و 2 تخته فرش است و اینها را می توان با کمک هزینه ای 5 میلیون تومانی تهیه کرد.

 

قصد داریم با کمک شما مردم مهربان، در فاز اول تامین جهیزیه 300 خانواده از نوعروسان و دامادهایی که جهیزیه شان زیر آوار مانده را به عهده بگیریم.

 

گاهی راه بهشت از معبرهایی باز می شود که فکرش را هم نمی کنی.

 

برای مشارکت نقدی می توانید روی لینک (حمایت می کنم) کلیک کنید.

 

اگر هم می خواهید تامین بخشی از اقلام جهیزیه را مستقیما خودتان تامین و ارسال نمایید، لطفا به لینک تلگرامی  @ahuir   پیام بدهید تا راهنمایی لازم انجام شود.

پویش تامین جهیزیه زیرآوارمانده نوعروس و دامادها

31,220,000ریال از 300,000,000ریال
زمان باقیمانده
76 نفر حامی

مشارکت در تامین جهیزیه 5 نوعروس و تازه داماد زلزله زده